Nusa Dua Festivali

İlk olarak 1996’da Bali Nusa Dua’da düzenlenen etkinlik, günümüzde adanın en büyük festivallerinden biri haline gelmiş. Tüm yerel halk bu eğlenceli etkinliğe katılır ve her yıl bir tema belirlenir.
Festival, Bali Nusa Dua Yarımadası’nda bir törenle açılır ve ardından müzikal performanslar, kültürel danslar ve akşam yüzer bir geçit töreni ile devam eder. Kurulan standlarda yiyecekten hediyelik eşyaya kadar pek çok ürün satışa sunulur.
Her gün gerçekleştirilen canlı müzik performansları, festivalin büyük bir parçasıdır. Ayrıca ‘latte sanat’ yarışması, vücut boyama da dahil olmak üzere defileler ve yarışmalarla dolu bol eğlenceli bir festival.

Etkinlik aynı zamanda çevreciliği teşvik ediyor. Yerel halkın bu etkinlik için sokakları ve plajları temizlediğini de göreceksiniz.

Festival Tanrılar Adası’nın Güneşi’ni gerçekleştiren binlerce insanın bir araya gelmesi ile sona erer. Festivalin son gecesi canlı gruplar ve DJ’ler akşam geç saatlere kadar tüm katılımcılara muhteşem eğlence dolu saatler yaşatır.

Festival Tarihi ve Adresi

Tarih: 25 Ekim 2020 – 27 Ekim 2020
Adres:
Nusa Dua Yarımadası Benoa
İletişim Bilgileri:
+6281353781600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir